Alarko Carrier Kuyulardan Açık Alanlara Ekonomik Sulama Çözümleri

Pompa sistemlerinin öncü markası Alarko Carrier, bahçelerde ve turistik tesislerde kullanıma uygun yeni santrifüjlü pompa seçeneklerini satışa sundu.

Alarko Carrier’ın Diamond serisindeki yeni pompaları, yağmurlama ve sulama işlemlerinde kuyulardan, derin sondaj kuyularından ve sarnıçlardan temiz su sağlanmasına olanak veriyor.

Kolay kablo bağlantısı için özel enerji kontrol kutusuna sahip olan pompalar, pratik kullanımları ile öne çıkıyor. Üstün motor özellikleri ile sürekli çalışmaya uygun yapıda olan pompalar, evlerde ve ticari uygulamalarda kullanılabiliyor.

Alarko Carrier Diamond CPm Serisi, açık kuyu ve depolardan 7 metreye kadar suyu çekebiliyor. Özellikle bahçe ve sera sulamaya uygun olan serideki ürünler hafif yapısıyla dikkat çekiyor.

Diamond D-JDTm Serisi, yalnızca 10 kg ağırlığında ve kompakt bir yapıya sahip. 9 metreye kadar emiş özelliği bulunan paslanmaz çelik seri, bahçe ve sera sulamalarında kullanılabiliyor.

Diamond D-JSWm Serisi, kendinden emişli döküm gövdesiyle açık kuyular ve depolardan 9 metreye kadar su alabiliyor.

Açık kuyu ve depolardan 9 metreye kadar emiş özelliği olan Diamond QBm Serisi de maksimum 8 kg olan hafif yapısıyla ev ve ticari uygulamalar için güvenilir çözümler oluyor.

Alarko Dalgıç Pompalar’ın Pazar Payı Hızla Artıyor

Kullanım ve içme suyu alanında her an kullanıma hazır, kesintisiz, kişisel tek su kaynağı olarak öne çıkan Alarko Dalgıç Pompalar’a ilgi artıyor, Türkiye genelindeki yetkili satıcı sayısı yükseliyor.

Susuzluğun ve kuraklığın önlenmesine yardımcı olan dalgıç pompalar, çevreci ve ekonomik yapısıyla küçük bir bahçeden on binlerce dönümlük tarım arazilerine, küçük bir atölyeden büyük ölçekli fabrikalara kadar farklı ihtiyaçlarda çiftçilerin ve üretimde gerekli proses suyunun temini açısından fabrikaların en güvenilir destekçisi olmayı sürdürüyor.

Yüksek verimleriyle dikkat çeken Alarko Dalgıç Pompalar’ın Türkiye genelinde 74 bayi ve çözüm ortağı sayısına ulaştığını belirten Alarko Carrier Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Emin Cüneyt Bulca, ürünlere artan ilgiyi şöyle anlatıyor: “Çevreci, kaliteli ve ekonomik dalgıç pompalar için özellikle son dönemlerde oldukça fazla yetkili satıcı başvurusu alıyor, yetkili bayi sayımızı arttırıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Bandırma Marmara Bobinaj, Kayseri Palaslı Elektrik, Ankara Mert Teknik, Eskişehir Durlar Su, İzmir Aves ve Aktan Bobinaj; Alarko Dalgıç Pompa ailesine katıldı. Bu başarıda yetkili satıcılarımıza ve tüketicilerimize sunduğumuz finansal çözümler ve alternatif ödeme olanakları oldukça etkili oldu. Bugün Çanakkale’den Konya’ya, Gaziantep’ten Rize’ye kadar farklı illerde dalgıç pompaları hizmete sunuyoruz.”

Dalgıç pompaların pazar payı artışında ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerin de önemini vurgulayan Bulca, “Dalgıç pompalar onlarca hatta yüzlerce metre yerin altından suyu çekiyor ve bahçelerin, tarım arazilerinin veya seraların su ihtiyacını yeraltı kaynaklarından karşılanmasını sağlıyor. Dalgıç pompalarımızı kurumsal kimliğimizin ayrılmaz parçası olan kalite politikamıza uygun olarak en yüksek teknoloji ve komponentlerle üretiyor, 50 yılı aşkın tecrübemizle kullanıcılarına bulunduğu sektör içerisinde eşsiz bir satış sonrası hizmet deneyimi sağlıyoruz. Bugün Anadolu’nun birçok ilinde 20 yıldan daha uzun bir süre önce montajı yapılmış Alarko Dalgıç Pompaları’nın halen işletmede olduğunu görmek gerçekten gurur verici” diye konuştu.

Exit mobile version