Alarko Carrier ISH Pekin Fuarı’nda Ürünlerini Sergiledi

Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme üreticilerinden Alarko Carrier, Çin’deki Distribütörü OYRD firması ile birlikte başkent Pekin’de düzenlenen ISH Pekin Fuarı’na katılarak ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Alarko Carrier ISH Pekin Fuarı

Alarko Carrier’ın ilk kez 2017 yılında katıldığı fuarda, bu yıl “Daha iyi bir dünya için” temasıyla kombi, yoğuşmalı kazan, sirkülasyon pompaları ve panel radyatörleri sergilendi.

ISH Pekin Fuarı

Pekin Fuarı, Çin’in farklı bölgelerinden gelen çok sayıda distribütör, uygulayıcı, gaz şirketi temsilcileri ve proje firmalarının yetkililerini ağırladı.

Isıtma ve soğutma endüstrisi açısından Çin’in en önemli fuarlarından biri olan Pekin Fuarı, üretici ve bayilerin bu alandaki yenilikleri yakından görmesine fırsat sundu.

Alanında dünyanın önde gelen markalarını bir araya getirme konusunda önemli bir buluşma noktası olan fuarda, geliştirilen yeni teknolojilerin yanı sıra, en yeni malzemeler ve uygulamaların sergilendiği sayısız sunum ve seminer düzenledi.

Alarko Carrier Felsefesi

Alarko Carrier, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın dünya standartlarında çalışmaya, dünya ve Türk kamuoyuna karşı yüksek sorumluluk anlayışını bir an bile unutmamaya bağlı olduğunun bilincindedir. Bu nedenle

Hizmette Üretimde Kalite” sloganını içten benimsemiş, bu konuda her zaman öncü ve yol açıcı olmuştur. Alarko Carrier’ın bu yaklaşıma bağlı olarak belirlenen ana ilkeleri şunlardır.

Her zaman dürüst olmak
Tüm faaliyetlerinde, devlete, müşteriye, paydaşa, personele, ortağa, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranmak,

Çevreye özen göstermek
Tüm faaliyetlerinde doğayı korumaya özen göstermek,

Çalışanlarını gözetmek
Her koşulda kurum içi sosyal dengeyi korumak,

Önceliği müşteriye vermek
Müşteriyi zorlamadan yönlendirmek ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek,

Her koşulda kalite
Kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak,

Paydaşları gözetmek
Bu şartlar altında paydaşların hakkı olan karı gerçekleştirmek,

Yönetimde otonomi – Denetimde merkezilik
Otonom yönetim, merkezi denetimi uygulamak. Otonomiyi bireye kadar indirgemek. Üstten talimat yerine alttan karar ve üstten onayı uygulamak,

Çalışanlarını motive etmek
Tüm personeli iki veya tek taraflı belirli formüller gereğince karla motive etmek,

Çalışanlarını geliştirmek
Tüm personeli, her yıl durumlarına ve konularına göre muayyen sürelerle eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini sağlamak,

Çalışanlarını bağımsızlaştırmak
Tüm personeli kendine çalışır bir psikolojiye eriştirmek ve bazılarını hür teşebbüs şekline sokarak münhasıran kurum için çalışır bir duruma getirmek,

Karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak
Kurumsallaşmış veya başka bir deyişle faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak ekip çalışmasını önce tutmak, karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın