Alarko Carrier, Demre Tarım Fuarı’nda

Su basınçlandırma alanında geniş ürün yelpazesi ve yaygın servis ağıyla öne çıkan Alarko Carrier, Antalya’nın Demre ilçesinde bu yıl 5’incisi düzenlenen Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı. Antalya dalgıç pompa ihtisas bayii AKS pompa aracılığıyla fuarda yerini alan Alarko Carrier’ın dalgıç pompa, keson kuyu, pis su, santrifüj pompa gibi çeşitli ürünleri sergilendi.

Alarko Carrier

Üreticilerle çiftçileri, tarımsal teknolojilerle buluşturan fuarda; fide, tohum, ilaç, gübre, sera örtüsü ile tarım alet ve makineleri üreticisi 60 firma temsilcisi toplam 2 bin 300 metrekarelik alanda ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Alarko Carrier Tarihçe

1954 yılında kurulan, ısıtma, soğutma havalandırma ve su basınçlandırma alanlarında faaliyet gösteren Alarko Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1998 yılında, alanında dünyanın lider kuruluşu Carrier ile eşit oranda ortaklığa girdi ve şirketin adı Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi.

Teknolojisini yenileyen, dış pazarlara erişim olanaklarını ve rekabet gücünü arttıran Alarko Carrrier’ın ana faaliyet konuları:

» Endüstriyel Alanda:

– Araştırma Geliştirme
– Üretim

» Ticaret ve Pazarlama Alanları:

– Pazarlama ve Satış
– Mühendislik ve Proje Hizmetleri, Sistem Satışları
– İhracat
– Temsilcilik ve İthalat

Alarko Carrier, İstanbul’daki Genel Yönetim, Büro ve iki fabrika ile Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde (GOSB) 60.000 m²’lik alanda kurulan yeni kompleksine Ekim 2000’de taşındı.

Alarko Carrier’ın endüstriyel faaliyetleri, Genel Yönetim Merkezi’ne bağlı olarak, Gebze Ana Üretim Tesisleri ile Dudullu Radyatör Üretim Tesisi’nde; ticaret ve pazarlama faaliyetleri ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya büroları tarafından yürütülür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın