9. İnşaat ve Konut Konferansı Özel Canlı Yayını 18 Ocak 13:30

9. İnşaat ve Konut Konferansı özel canlı yayını 18 Ocak 2022 Salı günü saat 13:30’da çevirimiçi (online) olarak gerçekleşecek. Ücretsiz katılım ile tüm Türkiye’de canlı yayımlanacak konferansın etkileşim alanının binlerce kişiye ulaşması öngörülüyor. Dokuzuncu yılında sektörün önde gelen liderlerini ağırlıyor. Konferans, hedef kitle ve izleyici profili ile sektörü gelecekle buluşturan bir buluşma olarak gösteriliyor.

Her sene inşaat sektörüne kattığı sinerji ile birçok yatırım ve yeni iş fırsatlarını beraberinde getiren konferans, ekonomideki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından öne çıkıyor.

9. İnşaat ve Konut Konferansı

Geleceği okuyan analizler ve keşfedilmemiş yorumları ile konferansta görüşlerini paylaşacak sektörün vizyoner konuşmacıları ise; İNDER ve Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Burak Kutluğ, Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doğan Dağ, FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, GİSP Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, Birleşim Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Biner, Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya olacak.

Ağaoğlu, Dağ Mühendislik, FuzulEv, Teknik Yapı, Hep Proje, Birleşim Mühendislik, TM İnşaat, Turkuaz Mühendislik’in sponsor olduğu konferansa insaatkonferansi.com web sitesi üzerinden veya canliyayin.com/insaatkonferansi linki üzerinden ücretsiz kayıtla katılmak mümkün.

9. İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün ticari ve güncel olarak tartışılmasına ve yeni yaklaşımlar geliştirmesine katkı sağlar, geleceğe yol haritaları çizer ve tarafsız bilgilenme platformu sunar. Konferansa katılım marka bilinirliğinizi arttırır ve sektörel gücünüzü korur. Rekabetin yüksek olduğu koşullarda büyük avantaj sağlar. İnşaat ve Konut Konferansı ile birlikte doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, firmanızı ifade etme şansı bulabilir, yeni sinerjiler yakalayabilirsiniz.

Exit mobile version