6. Ankara İç Tesisat Buluşması

İlki 2017 yılında gerçekleşen ve sektörün en önemli etkinliği olan 6. Ankara İç Tesisat Buluşması 2 Aralık 2023 tarihinde Teknopark Ankara’da gerçekleşecek.

Odaklı Grup tarafından düzenlenen ve iç tesisat sektörünün en büyük etkinliği olma özelliği ile dikkat çeken İç Tesisat Buluşmaları, 2017 yılından beri sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

Bu kapsamda “Dönüşümde Dijitalleşme” ana temasıyla düzenlenecek olan 6. Ankara İç Tesisat Buluşması’nda doğalgaz sektöründe dijitalleşme, Başkentgaz’ın yaptığı faaliyetler, sertifikalı firmaların çalışmaları ve üretici firmaların yeni ürün ve hizmetleri tüm sektör ile paylaşılacak.

Ankara İç Tesisat Buluşması

GAZBİR-GAZMER yöneticileri, DOSİDER yöneticileri ve üyeleri, doğalgaz dağıtım şirketlerinin temsilcileri, tesisat firmaları ve sektör temsilcilerinin katılım göstereceği 6. Ankara İç Tesisat Buluşması doğal gaz sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek.

Doğalgaz sektöründe dijitalleşme ve verimli bir geleceğin inşasına katkıda bulunmak için 6. Ankara İç Tesisat Buluşması’nda en iyiler arasında sizlerde yerinizi alın.

6. Ankara İç Tesisat Buluşması

Başkent Doğalgaz ve Odaklı Grup iş birliği ile düzenlenecek olan 6. Ankara İç Tesisat Buluşması, sektörün önde gelen firmalarının katılımıyla
2 Aralık 2023 tarihinde “Teknopark Ankara’da gerçekleşecektir.

Adres: Serhat, 2224. Cd. No:1 D:C Blok Kat -1, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın