3. Liderlik Zirvesi’nde Johnson Controls Türkiye

Johnson Controls Türkiye ve Hazar Bölgesi Genel Müdürü Alp Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenen 3. Liderlik Zirvesi’nde konuştu.

3. Liderlik Zirvesi, 18 Nisan 2019 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından Albert Long Hall’de düzenlendi.

Bu sene teması “Değişimi Yönetenler” olan zirvenin önde gelen konuşmacıları arasında:

Gordon Tredgold (Global Guru Top 30 Leadership Expert, Forbes Coach Leadership Principled Ltd), Sameer Dua (Founder&Director, Best Selling Author, Global Thinker on the #Thinkers50 Radar, Executive Coach The Institute for Generative Leadership, India), Alp Yılmaz (Johnson Controls Türkiye ve Hazar Bölgesi Genel Müdürü) ve Semih Saygıner (Dünya Şampiyonu, Bilardo Oyuncusu) gibi isimler yer aldı.

3. Liderlik Zirvesi

Johnson Controls Türkiye ve Hazar Bölgesi Genel Müdürü Alp Yılmaz, “Hayatın Ritmi” başlıklı sunumunda Değişimi yönetmek istiyorsak adaptasyonu önceliklendirmeliyiz diyerek şu sözleri kullandı:

“Günümüzde değişimi yönetmek ve jenerasyon iki önemli denge unsuru olarak karşımıza çıkıyor. Değişimi yönetmek için bir planınız olmalı, ekip olarak güveni ve düzeni oluşturup, hızlı değişim karşısında esnek ve çevik olmak gerekir.

Johnson Controls gibi global şirketlerde değişim hayatın ritmi gibi doğal bir süreç.” Yılmaz, Türkiye organizasyonu olarak 2016’da göreve geldiğinden buyana gerek organizasyon içinde ve gerekse piyasa koşullarının zorunlu kıldığı değişimi yöneterek 3 sene içinde şirketlerini 2 kat büyüten ekibine teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın