3.İstanbul İç Tesisat Buluşması

Başkentgaz, İGDAŞ, Aksa Doğalgaz, İzmirgaz, ve Torosgaz işbirliğiyle ülkemiz doğalgaz sektörünün önemli merkezlerinde iç tesisat buluşmaları bölgesel olarak düzenlenmektedir.

22 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da İGDAŞ işbirliğiyle 2.İstanbul İç Tesisat Buluşması,

31 Mart 2018 tarihinde Ankara’da Başkentgaz işbirliğiyle 4.Ankara İç Tesisat Buluşması,

9 Mayıs 2018 tarihinde Bursa’da Bursagaz, ENVERDER Bursa şubesi işbirliğiyle, TTMD Bursa Temsilciliği ve DEMSİAD destekleriyle İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’nı,

17 Ekim 2018 tarihinde Adana’da GAZBİR-GAZMER, AKSAGAZ işbirliğiyle MYK ve Enerji Kadınları Platformu destekleriyle Çukurova Doğalgaz İç Tesisat Buluşması (Adana – Osmaniye – Hatay – Mersin ),

24 Ekim 2018 tarihinde Eskişehir’de ESGAZ işbirliğiyle MYK ve Enerji Kadınları Platformu destekleriyle Eskişehir İç Tesisat Buluşmaları,

06 Aralık 2018 tarihinde Isparta’da Torosgaz işbirliğiyle Torosgaz İç Tesisat Buluşması düzenlendi. ( Isparta – Burdur )

2019 yılında;

23 Şubat 2019 tarihinde Ankara’da Başkentgaz işbirliğiyle 5.Ankara İç Tesisat Buluşmaları,

3.İstanbul İç Tesisat Buluşması

27 Mart 2019 tarihinde İstanbul’da İGDAŞ işbirliğiyle 3.İstanbul İç Tesisat Buluşması düzenleniyor.

GAZBİR-GAZMER yöneticileri, gaz dağıtım şirketi yöneticileri ve çalışanları, üretici firma temsilcileri ve STK’ların yanı sıra gaz dağıtım şirketi tarafından sertifikalandırılan tesisat firmalarında katılacağı iç tesisat buluşmaları sektörün ülke geneline yayılmış en önemli etkinliği konumundadır.

Gaz dağıtım şirketleri ile yakın iş birliği ve üretici firmalarımızın desteğiyle gerçekleştirdiğimiz İç Tesisat Buluşmalarına sertifikalı iç tesisat firmaları yoğun ilgi göstermektedir. Ayrıca sertifikalı tesisat firmalarının buluşmalarımıza katılımlarının takibi gaz dağıtım şirketleri ile koordineli şekilde olup gaz dağıtım şirketleri sertifikalı tesisat firmaların buluşmalara katılımı noktasında etkin rol almaktadırlar.

Sektörün yol haritasının çizildiği, sorunların ve çözüm önerilerinin tartışıldığı, üretici firmalar ile bölgede ki hedef müşteri kitlesini buluşturan etkinliğimiz doğal gaz iç tesisat sektörünün en önemli etkinliği konumundadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın