3. İnşaat Yönetimi Zirvesi

3. İnşaat Yönetimi Zirvesi 13 Nisan 2019 tarihinde Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek. Zirvede İnşaatta Dijitalleşme, BIM, Yapay Zeka, Coğrafi Konum, Büyük Veri, Veri Görselleştirme ve Raporlama, Endüstri 4.0, Yalın İnşaat Yönetimi gibi çalışma tarzımızı değiştiren bazı trendleri içeren ‘Geleceğin İnşaat Yönetimi / The New Age of Construction Management’ teması işlenecek.

3. İnşaat Yönetimi Zirvesi

Türkiye’nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip “Dinamikler 2019 / 20. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi“, 11-12 Nisan 2019′ de ve 13 Nisan 2019′ de de “3. İnşaat Yönetimi Zirvesi” Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışından telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması amaçlanmaktadır.

Teknoloji hızla gelişiyor ve biz içinde bulunduğumuz sektörde ayakta kalabilmek için bu hıza ayak uydurmak zorundayız. Gelişimin bize sunduğu nimetlerin farkında olmalı ve bunları doğru kullanabilmeliyiz.

Müşterilerimize hizmet etmede rakiplerimiz ile yarışmalı ve potansiyel müşterilerimize kullanabileceğimiz tüm kanallar ile ulaşmalıyız. Çok işimiz var ancak zamanımiz ve kaynağımız kısıtlı. Dünyadaki değişim ile birlikte küresel ekonomik krizi takip etmeli ve gerektiğinde tedbir almalıyız.

İstanbul Proje Yönetim Derneği sizi farklı sektörlerden ülkemizin öncü kuruluşlarının katılımcılarının da yer aldığı  Dinamikler 2019 Kongresine davet ediyor. Her yıl düzenlenen ve proje yöneticileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen bu kongrede gelin kendinizi ve şirketinizi tanıtın. Sosyal ağlar ve diğer pazarlama kanalları ile ulaşmaya çalıştığınız kişiler ile doğrudan temas kurun.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın