232 Yelki Village Toshiba Isı Pompası & Multi Klima Sistemlerini Tercih Etti

İzmir’in Yelki ilçesinde Musa Çiçek İnşaat tarafından inşaatı devam etmekte olan 232 Yelki Village Projesi’nde tüm ısıtma ve soğutma ihtiyacı Toshiba Isı Pompası ve Multi Klima sistemleriyle karşılanacak.

Musa Çiçek İnşaat tarafından geliştirilen 232 Yelki Village Projesi’nde 35 adet Toshiba Estia Isı Pompası ve 35 adet 4 iç üniteli Toshiba Multi Sistem uygulanacak. Yemyeşil bahçeleri, deniz manzaralı geniş terasları ile doğanın içinde benzersiz ve tam anlamıyla yeni nesil yaşam projesi olan 232 Yelki Village toplamda 35 farklı konsetpe sahip villadan oluşmakta. Alarko Carrier, iklimlendirme sektöründeki en yüksek enerji verimliliği değerine sahip Toshiba Estia havadan suya ısı pompalarıyla, evlerde konfor ve tasarrufu aynı anda sağlıyor. Toshiba Estia Isı Pompaları kışın ısıtma yazın da soğutma amacıyla kullanılabiliyor.

Üstelik kullanım sıcak suyu da üretiyor. İnovasyonda öncü Toshiba, elektrikli veya fosil yakıtlara bağlı ısıtma sistemleriyle karşılaştırıldığında çok daha yüksek verimliliğe sahip, yenilenebilir enerjili Estia ısı pompalarını sizlere sunuyor.

Evin pek çok bölümüne monte edilebilecek boyutlara ve şık bir tasarıma sahip iç ünite kolayca kurulabiliyor. Baca, havalandırma veya yakıt tankı için ilave bir uygulamaya ihtiyaç duymayan Estia Isı Pompaları uzun borulama mesafesi avantajı ile dış ünitenin istenen yere kurulumuna imkan da tanıyor.

Toshiba Multi Sistem birden fazla odada iklimlendirmenin gerektiği durumlarda, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir çözümdür.

Bir dış ünite sizin seçeceğiniz 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi (duvar, tavan ve konsol tiplerini aynı dış ünite ile entegre edebilirsiniz) çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir. Toshiba Multi Sistem’in dış üniteleri hafif ve kompakttır. Sadece bir dış ünite sayesinde ses, 1:1 sistemlerden belirgin ölçüde daha azdır, duvarınızda daha az yer kaplar, temiz ve sessiz bir ortam sağlar. Toshiba Multi Sistem en üst düzeyde soğutma konforu sağlar.

En son klima teknolojisi optimum performansı sağlayarak yaşam kalitenizi önemli ölçüde iyileştirir.

Exit mobile version