16. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri, MAPEI

MAPEI, Yalıtım Dergisi tarafından düzenlenen “16. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” kapsamında “Yılın Su Yalıtım Ürünü” kategorisinde MAPEPLAN® KOMPARTMAN SİSTEM ürünü ile birincilik ödülüne layık görüldü.

İtalyan yapı kimyasalları devi Mapei’ye ödül.

Türkiye’nin yalıtım sektöründe farkındalık yaratmak ve sektörle tüketiciler ve tedarikçiler arasında eşgüdüm sağlamak amacıyla yayınlanan Yalıtım Dergisi MAPEI Türkiye’yi “Yılın Su Yalıtım Ürünü”kategorisinde birincilik ödülü ile ödüllendirdi.

MAPEI

Yapılan değerlendirme sonucu, tüm dünyada ve Türkiye’de, yapılarda su yalıtımı için “sıfır riskli” bir çözüm alternatifi sunarak önemli projelerde tercih edilen MAPEPLAN® KOMPARTMAN SİSTEM yılın yalıtım ürünü seçildi.

MAPEPLAN® Kompartman Sistem, MAPEI

MAPEPLAN® KOMPARTMAN SİSTEM, PVC membranın ilgili tüm destekleyici ürün ve aksesuarlarıyla beraber kullanılması sayesinde etkili su yalıtımıyapılmasını sağlıyor.

– Sistemin bir diğer özelliği de içindeki “post-enjeksiyon” bileşenleriyle yapının faydalı ömrü süresince, “su yalıtımının bir şekilde hasar görmesi sonucu oluşabilecek zafiyetlerin” çok düşük maliyet ve pratik yöntemlerle giderilmesi.

– Öte yandan, MAPEPLAN® KOMPARTMAN SİSTEM, temel altı ve perde bölgeleri belirli alanlardaki kompartmanlara bölerek oluşabilecek zafiyetleri sınırlandırırken, valf ve enjeksiyon hortumu sistemi sayesinde oluşabilecek problemlerin çok düşük maliyetlerle etkin bir biçimde çözülmesini de sağlıyor.

MAPEPLAN® KOMPARTMAN SİSTEM İstanbul’un en önemli şehir projelerinden Galataport’un temel altı su yalıtımında kullanılıyor.

16. Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri

Yalıtım Dergisi olarak 16.’sını düzenlediğimiz Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri (YSBÖ)’nde ödüller 7 Mayıs’ta Mercure Otel Altunizade’de düzenlenen Ödül Töreni ile sahiplerini buldu.

Sektörün önde gelen temsilcilerinden ve akademisyenlerden oluşan Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Seçici Kurulu, tören öncesinde okur oylaması üzerine değerlendirmelerini yaptı ve kendi oyunu da kullandı. Okur ve Seçici Kurul oyları, Seçici Kurul üyeleri arasından müşahit olarak seçilen Prof. Dr. Gül Koçlar Oral tarafından tespit edilerek nihai sonuç belirlendi. Oylamada Seçici Kurul’un oyları yüzde 70, okur oyları ise yüzde 30 etkili olacak şekilde hesaplandı.

“Yılın Yatırımı”, “Yılın Isı Yalıtımı Ürünü” ve “Yılın Su Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Ses Yalıtımı Ürünü” kategorileri olmak üzere dört kategoride verilen ödülleri İMSAD Başkanı Ferdi Erdoğan, SUDER Başkanı Erdal Bozok, PANELDER Başkanı Turgay Yüksel kazananlara takdim etti.

Yalıtım Dergisi Yazı İşleri kadrosu ile B2B Medya Editörler Kurulu üyelerinden oluşturulan Organizasyon Komitesi tarafından, 2018 yılı içerisinde yalıtım bilincinin artırılmasına, firmasının ve sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla kabul ve takdir görmüş kişiye “Yılın Profesyoneli Ödülü”, kuruluşa da “Yalıtım Bilincine Katkı Özel Ödülü” verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın